KLASA BABY


Tori zaczęła być wystawiana w wieku 5 miesięcy w klasie baby na wystawie krajowej w Rzeszowie, gdzie została wybrana do pierwszej czwórki na BIS BABY


KLASA SZCZENIĄT


Następnie była wystawiana w klasie szczeniąt na sześciu wystawach krajowych i międzynarodowych, gdzie zawsze zdobywała tytuł BEST PUPPY.
Były to m.in.:
Wystawa Międzynarodowa we Wrocławiu - Best Puppy 
Klubowa Wystawa Psów Pasterskich - Best Puppy of Opposite Sex 
Euro Dog Show - Poznań 2000 - Best Puppy in Breed 


KLASA MŁODZIEŻY


Na trzech kolejnych wystawach zdobyła tytuł Zwycięzca Młodzieży i ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.
Dwa razy połączyła też Zwycięstwo Młodzieży ze zdobyciem Zwycięstwa Rasy (BOB)

KLASA POŚREDNIA


W klasie pośredniej rozpoczęła swój dorosły championat od zdobycia pierwszego CWC oraz tytułu Najlepsza Suka w Rasie (Best Bitch) oraz Zwycięstwo Rasy (BOB).

Ze względu na moją sytuację rodzinną nie była wystawiana potem przez dłuższy czas. Planujemy obecnie powrócić na ring wystawowy, aby dokończyć Championat Polski.

 

KLASA OTWARTA

 

Sezon wystawowy 2002 Tori rozpoczęła w marcu od zdobycia drugiego CWC w klasie otwartej.

Sukcesem okazał się też nasz wyjazd do Wilna na Litwę w marcu.
Tori w klasie otwartej zdobyła tam ocenę doskonałą, I, CAC, CACIB, Best Bitch, Best of Breed oraz tytuł Lithuanian Winner 2002 i tym samym rozpoczęła swój Interchampionat :-)

 

Kolejną wystawą w roku 2002 była Międzynarodowa Wystawa w Warszawie, na której Tori otrzymała ocenę doskonała, I, CWC, CACIB, NSwR oraz BOB. Tym samym zakończyła Championat Polski!

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Na krajowej wystawie w Warszawie kolejne sukcesy - doskonała, I, NSwR i BOB.

 

Kolejny sukces to wyjazd do Kaliningradu, gdzie Tori otrzymała ocenę doskonała, lokatę I, CAC, CW, CACIB i BOB. Spełniła tym samym warunki do uzyskania tytułu Championa Rosji!

 

Wystawa klubowa w Łodzi to kolejny sukces Tori - doskonała I, CWC, NSwR, BOB i Zwycięzca Klubu 2002.

 

Na międzynarodowej wystawie w Poznaniu Tori otrzymuje - doskonała I, CWC, res.CACIB

 

Oceniana była do tej pory przez znanych sędziów polskich i zagranicznych m.in.:
Dariusz Skorek, Jerzy Olszewski, Elżbieta Chwalibóg, Mirosław Redlicki, Jarosław Matyas (Słowacja), Eva Eriksson (Szwecja), Ewa Bukład, Mariola Agata Semik, Sandor Szabo (Węgry), Katarzyna Fiszdon, Anna Pulikowska-Klimonda, Aleksandra Lubaszka, Vilmos Kardos (Węgry) , Rafaello Mariotti (Włochy), Mario Perricone (Włochy), Anatolij Zhuk (Białoruś).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tori w opinii sędziów to suka średniej wielkości dobra w formacie, o doskonałej w wyrazie głowie i żywiołowej jej ekspesji ze szlachetnie zaznaczonym stopem i ciemną pigmentacją oka, o dobrej, mocnej szyi i dobrze związanym grzbiecie, doskonałej linii górnej i dolnej, odpowiednio mocnym kośćcu i doskonałym kątowaniu, ruchu efektywnym, posuwistym i typowo energicznym, o dobrej dynamice i doskonałym temperamencie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------